Tvorba webu ve Webflow

Webflow je populární no-code platforma pro snadnou tvorbu webových stránek, blogů, internetových obchodů či reklamních landing page, aniž byste museli hlouběji zasahovat do samotného kódu. Ve své podstatě jde totiž o kombinaci vizuálního drag-and-drop editoru s velmi propracovaným CMS systémem a s vlastní editorskou částí, která je přímo určena pro samotné správce či majitele webů, kteří si potřebují svépomocí editovat obsah webových stránek bez nutnosti složitého a drahého programování. V praxi lze editorskou část považovat za administrátorské rozhraní, které je svojí jednoduchostí přirovnatelné klasickému vyplnění formuláře.

Proč vytvořit web ve Webflow

Rychlost

Ve světě, kde nikdo na nic nečeká nabízí Webflow nejrychlejší a nejbezpečnější hostingovou technologii. Weby se načítají super rychle, podporují bezpečné protokoly SSL a shodují se s normou ISO 27018.

Náhled výsledků Google PageSpeed pro tuto stránku.

SEO

Webflow generuje velmi čistý sémantický kód, snadno se dají upravit meta popisy, URL adresy a hravě nastavíte i Open Graph. S generováním sitemapy si Webflow poradí automaticky. Všechny tyto prvky splňují pokročilé SEO standardy, které mají vyhledávače na internetu velmi rádi.

Čistý kód

Strukturu webu a kontrolu nad jazyky HTML, CSS a JavaScript řeší Webflow za vás. Minifikování HTML, CSS a JavaScriptu je otázkou jednoho kliknutí. Třešničkou na dortu je navíc velmi snadné smazání nepoužívaných tříd či interakcí pro optimalizaci kódu.

CMS / Editor

Všechny stránky a celý obsah webu lze velmi jednoduše upravit v editoru. Přidání nového obsahu či úprava stávajícího je stejně snadné jako vyplnění běžného formuláře. Veškerou aktualizaci obsahu vidíte živě na stránce a publikovat či vrátit lze na jedno kliknutí.

Design

Dejte sbohem nudnému webu bez života. Snadno vytvořitelné Webflow interakce posunou váš projekt na světovou úroveň. Velký důraz v designu klade Webflow také na responzivitu, hravě váš web obslouží počítače, tablety i mobilní telefony.

Údržba

Aktualizace systému, speciální balíčky ani pluginy u Webflow nehledejte. Vše běží na vlastní CDN, díky které se nemusíte starat o žádné zabezpečení či aktualizace. Samozřejmostí jsou automatické zálohy, které řeší Webflow za vás.

Migrace

Přechod z jiné platformy je maximálně snadný. Nativní podpora exportu a importu CSV souborů umožní hromadné nahrání nejen do samotných kolekcí. Pro pokročilejší migrace existují aplikace třetích stran, které se postarají o všechno za vás.

Budoucnost

Být součástí zrodu populárních technologií má vždy velké plusy. Naskočte na platformu Webflow, které již nyní důvěřují stovky předních světových společností jako DELL, Dropbox, Discord, WeTransfer a další.

Chci projekt ve Webflow

Webové stránky ve Webflow

Získejte více stažení mobilní aplikace jako The Breakway

Profesionálně prezentujte vaše služby jako Antees

Interaktivně prezentujte vaší společnost jako EIFlexi

Snadno a často editujte a vytvářejte obsah jako kreativní agentura ZKTV Production

Prezentujte moderní formou nové produkty jako Ritualis Press

Pište snadno návody a články do strukturovaného blogu jako ScreenManager

Získejte více poptávek díky interaktivnímu formuláři jako CNC Pama Group

Nezávazná poptávka nebo zpráva.

Jsem tu pro vás.